Кутова шліфмашина (болгарка) з плоским корпусом редуктора Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set:
- Найзручніша кутова шліфувальна машина з плоским корпусом редуктора з регулюванням кількості обертів для якісної обробки високосортної сталі, наприклад, штахетин
- Спеціально розроблена для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі, лаку, фарби на вузьких ділянках рамних конструкцій та для роботи у важкодоступних місцях
- Триваліший термін експл., вища потуж.: двиг. Metabo Marathon із запатент. сист. захисту від пилу гарантує підв. стійкості до перевантажень на 20 % та збільш. крут. моменту на 50 %
- Повнохвильова електроніка Vario-Constamatic (VC) з регулювальним коліщатком: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається майже константною під навантаженням
- Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Електронне аварійне відключення двигуна: зменшує віддачу при блокуванні диску - високий рівень захисту користувача
- Електронний захист від перевантаження, м'який пуск та захист від повторного пуску
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Комплект поставки Metabo WEVF 10-125 Quick Inox Set:
- Захисний кожух
- Сталевий ящик для перенесення
- Опорний фланець
- Швидкозатискна гайка
- Додаткова рукоятка
- 5 ламельних шліфувальних кругів Flexiamant Super Convex (125 мм; P 60)
- 2 комбіновані ламельні шліфувальні круги (125 мм, середні)
- 2 компактні повстяні шліфувальні круги "Unitized" (125 мм, грубі)
- 2 компактні повстяні шліфувальні круги "Unitized" (125 мм, середні)
- 1 профілювальний напилок, вкл. 2 смуги шліфувального паперу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| ? дисків | 125 mm |
| Вага без кабелю | 2.3 kg |
| Віддавана потужність | 590 W |
| Длина кабеля | 4 m |
| Крутящий момент | 3.5 Nm |
| Кількість обертів при номінальному навантаженні | 6300 /min |
| Число оборотов холостого хода | 2000 - 7600 /min |
| Мінімальний досяжний кут | 43 ° |
| Номинальная потребляемая мощность | 1000 W |
| Обхват ручки | 193 mm |
| Різьба шпинделя | M 14 |
Информация для заказа
- Цена: 18 365 ₴



