Акумуляторний ударний гайковерт Metabo SSW 18 LTX 600:
- Висока потужність для виконання складних робіт, пов'язаних із загвинчуванням
- Робота з дуже високим крутним моментом та низьким зворотнім реактивним крутним моментом при віддачі
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Комплект поставки Metabo SSW 18 LTX 600:
- Гачок для носіння на ремені
- без акумуляторного блока, без зарядного пристрою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без акумуляторного блока | 2.5 kg |
| Вага з акумуляторним блоком | 3.2 kg |
| Вид акумуляторного блока | Li-Power |
| Макс. крутящий момент | 600 Nm |
| Макс. кількість обертів холостого ходу | 0 - 1600 /min |
| Макс. кількість ударів | 2200 /min |
| Макс. момент отвинчивания | 900 Nm |
| Макс. размер винтов | M22 |
| Напруга акумуляторного блока | 18 V |
| Патрон | Зовнішній чотирикутник 1/2" (12,70 мм) |
| Ступені кількості обертів / крутного моменту | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 15 852 ₴




