Ударний дриль Metabo SBE 650 Impuls:
- Зручний, легкий ударний дриль зі змінною кількістю обертів для різноманітних робіт зі свердління та заручування/відкручування гвинтів
- Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Регулювальне колесо для встановлення числа обертів
- Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
- Реверс
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
Комплект поставки Metabo SBE 650 Impuls:
- Швидкозатискний патрон Futuro Plus
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| ? свердління в бетоні | 14 mm |
| ? свердління в кам'яній | 16 mm |
| ? свердління, м'яка деревина | 30 mm |
| Вага без кабелю | 1.8 kg |
| Віддавана потужність | 320 W |
| Диаметр зажимной шейки | 43 mm |
| Длина кабеля | 2.5 m |
| Діаметр свердління, сталь | 13 mm |
| Діапазон затиску свердлильного патрона | 1.5 - 13 mm |
| Кількість обертів при номінальному навантаженні | 1500 /min |
| Макс. крутящий момент | 10 Nm |
| Макс. кількість ударів | 44800 /min |
| Різьба шпинделя | 1/2 " - 20 UNF |
| Скоростные режимы | 1 |
| Тип затискання свердлильного патрону | Швидкозатискний патрон |
| Шпиндель патрону з внутрішнім шестикутником | 6.35 mm |
Информация для заказа
- Цена: 2 791 ₴


